Stockholms Bowlingförbund

Utvecklat av     Meriq

Anmälda spelare för Junior-DM 11/12

Tillbaka

Följande spelare är anmälda till Junior-DM 11/12:


Namn

Klubb

Klass

Start
Alexander Hanserkers Playbowl Club Järfälla (n) Pojkar Ungdom Fredagen den 13 april 18:30
Alexander Wase AIK Pojkar Ungdom Fredagen den 20 april 18:30
Amanda Andersson BS Friska Viljor Flickor Junior Fredagen den 20 april 18:30
Amanda Andersson BS Friska Viljor Flickor Junior Round Robin - Junior
Andreas Ekhamre Hammarby IF BF Pojkar Junior Fredagen den 20 april 18:30
Björn Rehnfeldt Turebergs IF (n) Pojkar Junior Fredagen den 13 april 18:30
Christian Keto Allmänna BK Pojkar Junior Fredagen den 20 april 18:30
Christopher Nejdefelt Tyresö BK Pojkar Junior Söndagen den 15 april 15:00
David Runnhagen Turebergs IF (n) Pojkar Ungdom Fredagen den 13 april 18:30
David Runnhagen Turebergs IF (n) Pojkar Ungdom Round Robin - Ungdom
Dennis Andersson Matteus-Pojkarna BK Pojkar Junior Söndagen den 15 april 15:00
Dennis Andersson Matteus-Pojkarna BK Pojkar Junior Round Robin - Junior
Ellinor Hedengren Spader Dam Flickor Junior Annandag påsk 9 april 10:00
Ellinor Åkerberg AIK Flickor Ungdom Annandag påsk 9 april 10:00
Ellinor Åkerberg AIK Flickor Ungdom Round Robin - Ungdom
Emelie Eklind Tyresö BK Flickor Junior Söndagen den 15 april 15:00
Emelie Neidenmark BK Merci Flickor Ungdom Söndagen den 15 april 15:00
Emil Dressel AIK Pojkar Ungdom Söndagen den 15 april 15:00
Emma Gahn AIK Flickor Ungdom Söndagen den 15 april 15:00
Emma Gahn AIK Flickor Ungdom Round Robin - Ungdom
Fanny Lindahl BajenFans BF Flickor Junior Fredagen den 20 april 18:30
Fanny Lindahl BajenFans BF Flickor Junior Round Robin - Junior
Felicia Berg AIK Flickor Junior Söndagen den 15 april 15:00
Fredrik Berg Hellas BK Pojkar Ungdom Söndagen den 15 april 15:00
Frida Åkerberg AIK Flickor Ungdom Annandag påsk 9 april 10:00
Jerry Ekman-Wogel Stureby BK Pojkar Junior Fredagen den 20 april 18:30
Jerry Ekman-Wogel Stureby BK Pojkar Junior Round Robin - Junior
Jimmy Wogel Stureby BK Pojkar Junior Söndagen den 15 april 15:00
Karolina Jansson B-K Eva Flickor Junior Söndagen den 15 april 15:00
Linn Alerius Hammarby IF BF Flickor Ungdom Annandag påsk 9 april 10:00
Linn Alerius Hammarby IF BF Flickor Ungdom Round Robin - Ungdom
Liz Larsson B-K Eva Flickor Junior Fredagen den 20 april 18:30
Liz Larsson B-K Eva Flickor Junior Round Robin - Junior
Lovisa Nylund Sigma BK Flickor Junior Fredagen den 20 april 18:30
Lovisa Nylund Sigma BK Flickor Junior Round Robin - Junior
Malin Berg AIK Flickor Ungdom Söndagen den 15 april 15:00
Malin Brodin Sundbybergs IK Flickor Junior Fredagen den 20 april 18:30
Malin Brodin Sundbybergs IK Flickor Junior Round Robin - Junior
Marcus Jansson Aftonbladets IK Pojkar Junior Fredagen den 13 april 18:30
Marcus Nejdefelt Tyresö BK Pojkar Ungdom Söndagen den 15 april 15:00
Maria Lindström Kings Pin BK Flickor Ungdom Söndagen den 15 april 15:00
Maria Lindström Kings Pin BK Flickor Ungdom Round Robin - Ungdom
Markus Engberg Turebergs BwK Pojkar Junior Fredagen den 13 april 18:30
Mikaela Karlsson BK Raa Flickor Junior Fredagen den 20 april 18:30
Mikail Andersson Matteus-Pojkarna BK Pojkar Junior Fredagen den 13 april 18:30
Mikail Andersson Matteus-Pojkarna BK Pojkar Junior Round Robin - Junior
Nathalie Asklund AIK Flickor Junior Söndagen den 15 april 15:00
Nathalie Asklund AIK Flickor Junior Round Robin - Junior
Nicklas Berntzon Tyresö BK Pojkar Ungdom Söndagen den 15 april 15:00
Nicklas Berntzon Tyresö BK Pojkar Ungdom Round Robin - Ungdom
Olivia Parenmark Wihlborg AIK Flickor Ungdom Fredagen den 20 april 18:30
Olivia Parenmark Wihlborg AIK Flickor Ungdom Round Robin - Ungdom
Oskar Almroth AIK Pojkar Junior Söndagen den 15 april 15:00
Oskar Almroth AIK Pojkar Junior Round Robin - Junior
Patrik Hillborg Matteus-Pojkarna BK Pojkar Junior Fredagen den 20 april 18:30
Patrik Hillborg Matteus-Pojkarna BK Pojkar Junior Round Robin - Junior
Pontus Guldkrans BK Trippel XXX (n) Pojkar Ungdom Söndagen den 15 april 15:00
Pontus Karlsson Sigma BK Pojkar Ungdom Fredagen den 20 april 18:30
Pontus Karlsson Sigma BK Pojkar Ungdom Round Robin - Ungdom
Ricardo Orrego Turebergs IF (n) Pojkar Junior Fredagen den 13 april 18:30
Robin Sundberg Stureby BK Pojkar Junior Fredagen den 20 april 18:30
Sebastian Graveleij Sundbybergs IK Pojkar Ungdom Fredagen den 13 april 18:30
Sebastian Graveleij Sundbybergs IK Pojkar Ungdom Round Robin - Ungdom
Simon Ekström Tyresö BK Pojkar Junior Söndagen den 15 april 15:00
Stefan Rehnfeldt Turebergs IF (n) Pojkar Ungdom Fredagen den 13 april 18:30
Stefan Rehnfeldt Turebergs IF (n) Pojkar Ungdom Round Robin - Ungdom
Teo Brolin Sundbybergs IK Pojkar Ungdom Fredagen den 13 april 18:30
Teo Brolin Sundbybergs IK Pojkar Ungdom Round Robin - Ungdom
Terese Johansson AIK Flickor Ungdom Fredagen den 13 april 18:30
Terese Johansson AIK Flickor Ungdom Round Robin - Ungdom
Tobias Ahlberg Sundbybergs IK Pojkar Junior Fredagen den 20 april 18:30
Victor Forss Matteus-Pojkarna BK Pojkar Junior Fredagen den 20 april 18:30
Victor Forss Matteus-Pojkarna BK Pojkar Junior Round Robin - Junior
Zakarias Bengtsar Håkansson AIK Pojkar Junior Fredagen den 20 april 18:30